Windbaba Nedir?

Hakkımızda

Windbaba rüzgar enerjisi alanında online eğitim sistemi ile profesyonel hayatın geliştirilmesi ve nitelikli personel yetiştirmek amacıyla kurulmuştur. Platformumuzun uzman eğitmenleri uzun yıllar sektörel tecrübeye sahip, Siemens, Aero, Genba, XGEN, Ege Kule... gibi ulusal ve uluslararası şirketlerde çalışan, konularında uzman kişilerden oluşmaktadır. Rüzgar türbinlerinde bakım ve servis yöntemleri, rüzgar enerjisisi proje yönetimi, enerji analizi, türbin teknolojileri, rüzgar ölçüm teknolojileri ve daha birçok kategoriyi içeren geniş bir eğitim yelpazesi sunmaktayız. Eğitimlerin sonunda, istenirse sınava girerek, başarılı olunması halinde Yaşar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (YÜSEM) onaylı başarı sertifikası almak mümkündür. Yaşar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (YÜSEM) tarafından ölçümlenebilir soru havuzu oluşturulup, eğitim başlıkları sertifikalandırılmaktadır. Pdf formatında kaydedebileceğiniz başarı sertifikanız, özgeçmişinize değer kazandıracaktır. Eğitimlerin sadece teorik olarak işlenmesinin yeterli olmadığı kanısında olup ilerleyen dönemlerde, teknik gezi, network toplantıları, staj organizasyonu ve uygulamalı eğitimler gibi olanakları da planlamaktayız.

Sık Sorulan Sorular

www.windbaba.com.tr adresi üzerinden kayıt ol butonuna tıklayarak E-posta ve Şifre ile kayıt olabilirsiniz. Sonrasında size hesabınızı aktive etmeniz için ayrı bir mail gelecektir. Bu mailı tıklayarak hesabınızı aktive ederek, Windbaba dünyasına adım atabilirsiniz. Lütfen mail kutunuzda spam/junk mail kısımlarını kontrol etmeyi unutmayınız.

Eğitim içeriklerimiz rüzgar enerjisi yatırımlarından, bir rüzgar türbininin işletmeye alınma aşamasına kadar olan bir çok süreci içermektedir. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte yeni eğitimlerimiz de eklenmektedir. Eğitimlerimizi incelemek için “Eğitimler” sekmesinden mevcut eğitimlerimizi görebilirsiniz.

Windbaba online eğitim platformu eğitim süreleri, her bir eğitimin içeriğine bağlı olarak 17 dk ile 81 dk arasında değişmektedir. Eğitimler kısmında tüm detayları görebilirsiniz.

Windbaba online eğitim platformumuzdan aldığınız eğitimleri tekrar tekrar, istediğiniz kadar, istediğiniz cihazdan izleyebilirsiniz.

Tabi ki. Windbaba online eğitim platformundan aldığınız herhangi bir eğitimi bitirdikten sonra profilinizde bulunan sınavlarım kısmından, aldığınız eğitim konusuna göre sınava girebilirsiniz. Sınava girme hakkı ayrıca ücretlendirilmektedir. 2 sınav hakkı verilmektedir.

Windbaba online eğitim platformu sertifikası Yaşar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (YÜSEM) tarafından verilmektedir. Sertifikalar, üzerindeki QR kod vasıtası ile takip edilebilmektedir.

Almak istediğiniz eğitimi sepetinize ekledikten sonra platformumuzda yer alan sepetim simgesinden gerekli ödeme bilgilerini tamamlayarak kredi kartınız ile eğitimlerimizi alabilirsiniz.

Hesabınızda belirttiğiniz bilgilere göre fatura otomatik olarak kesiilmektedir. Şahıs veya şirket adına kesilen faturalarınız, 3 işgünü içerisinde mail adresinize iletilecektir. Başka bir fatura adresine fatura almak isterseniz, lütfen satınalma işlemi öncesi info@windbaba.com.tr mail adresimiz ile iritabat geçiniz.

Tabi ki. Bunların hepsi mümkündür. Buna benzer özel istekleriniz/talepleriniz için lütfen info@windbaba.com.tr  mail adresimizden bizimle kontağa geçiniz.

Lise, Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans gibi toplumun bütün fertlerine açık bir online eğitim platformudur. Rüzgar enerjisine ilgi duyan ve kendisini rüzgar alanında geliştirmek isteyen herkes eğitimlerimizi izleyebilir.

Windbaba online eğitim platformuna mail adresiniz ile kayıt yaptırdıktan sonra Hesap kısmını açarak profilinizi oluşturabilirsiniz.

Windbaba online eğitim platformuna bilgisayar, tablet ve telefon üzerinden erişim ağlayabilirsiniz.

Windbaba online eğitim platformu üzerinden hesabınıza giriş yapacaksınız. Hesabım kısmında sınavlarım sekmesinde almış olduğunuz eğitimlerin sınavına girebilirsiniz.

Her ders için 20 sorudan oluaşn 1 sınav mevcuttur. Sınava 2 giriş hakkınız bulunmaktadır. Almış olduğunuz eğitim sayısı kadar online sınava giriş yapabilirsiniz.

Windbaba online eğitimlerimizi tamamladıktan sonra sınava girmeye hak kazanıyorsunuz. İstediğiniz zaman sınava girebilirsiniz.

Windbaba online eğitim sınavları 20 soru ve 45 dakikadan oluşmaktadır.

Windbaba online eğitim sınav soruları, Yaşar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından ders videolarından ve ders sunumlarındaki bilgilerden hazırlanmaktadır.

Sınav bittikten hemen sonra sınav sonucunuzu görebilirsiniz.

Hayır. "5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Telif Hakları" kapsamında ders videoları indirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, paylaşılamaz ve hiçbir ortamda yayınlanamaz. Ders videolarını eğitim süresi içerisinde olmak kaydı ile dilediğiniz gün ve saatlerde izleyebilirsiniz.

Ders sunumları eğitimleri izlediğimiz platformun açıklama kısmının yanındaki eğitim içeriği kısmında mevcuttur.

Ders videolarını açmakta sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz. Yine de sorun yaşarsanız, iletişim bilgileri üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.
-İnternet bağlantınızı kontrol ediniz.
-Diğer ders videolarının da açılıp açılmadığını kontrol ediniz.
-Farklı bir tarayıcıda (Google Crome, Internet Explorer, Mozilla Firefox vb.) uzaktan eğitim sistemine giriş yaparak ilgili ders videosunu açmayı deneyiniz.
-Bilgisayarınızı yeniden başlatarak, tekrar deneyiniz.

-Farklı bir bilgisayarda, tablette ya da cep telefonunda sisteme giriş yaparak ilgili ders videosunu açmayı deneyiniz.

www.windbaba.com.tr adresinde kayıt olduktan sonra eğitimlerimizin demo sürümlerini izleyebilirsiniz.

O zaman 0552 684 14 14 nolu telefondan veya info@windbaba.com.tr  mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişim sağlayınız. Windbaba’yla KALIN :)

Kampüs Temsilcilerimiz

İletişim

+90 552 684 14 14 ve info@windbaba.com.tr adreslerinden bizimle hızlıca
iletişime geçebilirsiniz.