HİZMET ŞARTLARI VE MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

HİZMET ŞARTLARI

 

1. Lütfen siteyi kullanmadan önce hizmet şartlarını dikkatle okuyunuz. Siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş oluyorsunuz. Bu sayfayı kullanılarak siteye iletilen kişisel bilgilerin kullanılması, Gizlilik Politikası bölümünde düzenlenen koşullar ile mümkün olmaktadır.

 

2. www.windbaba.com.tr (site) , BÜLENT YÜCE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI-BÜLENT YÜCE’ye (Firma) aittir ve onun tarafından işletilir. Site üzerinden eğitim ürününe, online eğitim içerikleri, uygulama ve hizmetlere erişmek ve bunlardan faydalanmak için kullanabilirsiniz. Site kapsamında 18 yaşından küçükler alım-satım işlemlerinin tarafı olamazlar.

 

3. Firma, web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli şekilde kontrol etmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmaya rağmen, web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. Web sayfasında yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünler hakkında garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

 

4. Firma, site üzerinde yer alan herhangi bir Hizmet veya Ürün için ön tarama, inceleme, işaretleme, filtreleme, değişiklik yapma, reddetme veya kaldırma hakkını saklı tutmaktadır (ancak bu konuda yükümlülük taşımamaktadır). Söz konusu ürün ve hizmet satışını (sürekli veya geçici olarak) durdurabileceğini veya ürün ve hizmetlere erişiminizin engellenebileceğini kabul etmektesiniz. Windbaba her türlü önlemi almasına rağmen sitede yasadışı harici yollarla kabul edilemez veya uygunsuz bulabileceğiniz ürün ve hizmetlerden sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

 

5. Firma, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Firma, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

6. Ürün ve hizmetlere erişmek için adınız, adresiniz ve fatura bilgileriniz gibi kendinizle ilgili bilgileri vermeniz gerekebilir. Verdiğiniz bu tür bilgilerin daima gerçek, doğru ve güncel olacağını kabul etmektesiniz. Site kapsamında yer alan ürün ve hizmetlere erişmek için yer verilen şartlara uymakla yükümlü olduğunuzu; ancak sitemizde belirlenen düzenlemeler çerçevesinde ürün ve hizmetlerden yararlanma hakkına sahip olacağınızı kabul etmektesiniz.

 

 

7. Bu web sitesinin sahibi BÜLENT YÜCE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI-BÜLENT YÜCE’dir. Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu BÜLENT YÜCE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI-BÜLENT YÜCE’nin mülkiyetindedir. Ürünleri kopyalamayacağınızı, satmayacağınızı, lisans vermeyeceğinizi, dağıtmayacağınızı, aktarmayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi, uyarlamayacağınızı, çevirmeyeceğinizi, türev çalışmalar hazırlamayacağınızı, kaynak koduna dönüştürmeyeceğinizi, tersine mühendislik uygulamayacağınızı, parçalara ayırmayacağınızı veya ürünlerdeki kaynak kodu dönüştürmeyi denemeyeceğinizi, güvenliği veya ürünlerdeki herhangi bir işlev (sınırlandırma olmaksızın dijital haklar yönetimi veya iletme kilidi işlevi de dahil olmak üzere) tarafından sağlanan, belirlenen veya uygulanan içerik kullanım kurallarını engelleyecek veya zarar verecek işlemler yapmayacağınızı, ürünleri, herhangi bir yasayı veya üçüncü tarafların haklarını ihlal edecek şekilde içeriğe erişmek, içeriği kopyalamak, aktarmak, çapraz kodlama yapmak veya içeriği yeniden aktarmak üzere kullanmayacağınızı veya BÜLENT YÜCE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI-BÜLENT YÜCE veya üçüncü tarafların telif hakkı bildirimlerini, ticari markalarını veya ürünlere eklenmiş olan veya ürünlerin içerdiği diğer mülkiyet hakları bildirimlerini kaldırmayacağınızı, karartmayacağınızı veya değiştirmeyeceğinizi ve üçüncü tarafların bu işlemleri yapmasına izin vermeyeceğinizi kabul etmektesiniz.

 

8. Site üzerinde yer alan ürün ve hizmetlerin bazıları Windbaba tarafından sunulurken, bazıları tamamıyla BÜLENT YÜCE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI-BÜLENT YÜCE’den ayrı ve bağımsız kişi ve/veya şirketlerce sunulabilir. BÜLENT YÜCE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI-BÜLENT YÜCE, site üzerinde yer alan veya site aracılığıyla ve firma dışındaki bir kaynak tarafından oluşturulan herhangi bir ürünün içeriği ve erişimi hakkında sorumluluk kabul etmemektedir.

 

9. Site kapsamında bazı ürün ve hizmetler ücretsiz olarak sunulurken bazı ürünler ücret karşılığında kullanım lisansı satışı yapılmaktadır. Site üzerinden yaptığınız satın alma işlemleriyle ilişkili ücret ödeme yükümlülüğü ifa edilmeden ürün ve/veya hizmetin tarafınıza teslim edilmeyeceğini bilmekte ve kabul etmektesiniz.

 

10. Firma, ürün ve/veya hizmet satın alma işlemini kolaylaştırmak amacıyla size çeşitli ödeme gerçekleştirme yöntemlerine ilişkin tercihler sunabilir. Söz konusu işlemler; söz konusu ödeme gerçekleştirme yöntemini kapsayan başka bir yasal sözleşmeye tabi olmanız sonucunu doğuracağından bu hususta firma herhangi bir sorumluluğunun olmayacağını; ödeme yöntemini uygulayan kuruluşla işlemleri sonuçlandıracağınızı kabul etmektesiniz. Firma tek taraflı karar verme yetkisi dahilinde önceden haber vermeksizin, mevcut ödeme gerçekleştirme yöntemini değiştirme, ödeme yöntemi ekleme hakkını saklı tutar.MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

İşbu sözleşme 13.06.2003 tarih ve 25137 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik gereği İnternet üzerinden gerçekleştiren satışlar için sözleşme yapılması zorunluluğu uyarınca düzenlenmiş olup, maddeler halinde aşağıdaki gibidir.

 

MADDE 1 - TARAFLAR

 

1.1 SATICI/HİZMET SAĞLAYICI

ADI/ÜNVANI:  BÜLENT YÜCE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI-BÜLENT YÜCE (KARŞIYAKA VD: 16180939726)

ADRESİ: Adalet Mahallesi Manas Bulvarı No: 12/2 Bayraklı/İZMİR

TELEFON:

E.MAIL ADRESİ:

MERSİS NO: 1618093972600013

 

1.2 ALICI

ADI SOYADI:

T.C. KİMLİK NO:

ADRESİ:

TELEFON:

E.MAIL ADRESİ:

MADDE 2 - KONU

 

İş bu sözleşmenin konusu, alıcının internet sitesi üzerinden elektronik ortamda kullanılacak olan satıcıya siparişini verdiği, faturada detay ve niteliklerinin belirtildiği hizmetin satışı ile ilgili olarak 4077 sayılı “6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve 29188 sayılı Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik” hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerin düzenlenmesidir.

 

MADDE 3 - SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN/HİZMET BİLGİLERİ VE ÖDEME ŞEKLİ

 

3.1 Sözleşmeye konu olan ürün/hizmet alıcının internet üzerinden kendi tercihine göre satıcıdan satın aldığı ve süresiz olarak kullanabileceği internet aracılığı ile faydalanabildiği eğitim video çekimleri/canlı ders uygulamaları ve yayınları ile almış olduğu eğitim sonucunda site üzerinden yapılacak olan sınavlardır.

 

Malın / Ürünün / Hizmetin türü, miktarı, marka/modeli, rengi, adedi, satış bedeli, ödeme şekli, siparişin sonlandığı andaki bilgilerden oluşmaktadır. Detayları siparişin verildiği zamanda www.windbaba.com.tr web sitesinde belirtilmektedir.

 

Fiyat dahil tüm vaatlerimizin geçerlilik süresi siparişin oluşturulduğu zaman (gün, saat ve dakika) itibariyle geçerlidir. Satıcı, eğitmen ve içerik ile ilgili her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Belirtilen ücretlere KDV dahildir.

 

3.2 Kredi kartı ile taksitli satışların sadece bankalara ait kredi kartları ile yapılması nedeniyle, alıcı, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve alıcı arasındaki kredi kartı sözleşmesi kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

Alıcı kart numarasının değişmesi, son kullanma tarihinin geçmesi, çalınması, kaybolması durumunda, gerekli yerlere yasal başvuru yapacağını, satıcının bu durumla ilişkilendirilmeyeceğini kabul eder. Ayrıca alıcı önceden vermiş olduğu ödeme tarihinde, ödemenin iptalinin istenmesi veya ödenmemesi gibi isteklerinden feragat ettiğini, sipariş vermesi suretiyle kabul ve taahhüt eder.

 

3.3 Alıcı satın almış olduğu hizmet bedelini satıcının internet sitesinde belirtilen banka hesabına havale veya eft yoluyla tam ve eksiksiz tutarda yatırmakla yükümlüdür. Hizmet bedeli alıcı tarafından yatırılmadığı takdirde hizmet sunumu yapılmaz. Satıcı tarafından alıcıya hizmet bedelinin taksitlendirilmesi seçeneğinin sunulduğu durumlarda alıcı aylık taksitlerini hiçbir ihtar veya ihbara gerek kalmaksızın zamanında ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Taksitlerin hiç ya da gereği gibi ödenmeyerek alıcının temerrüde düşmesi durumunda, kalan borcun tamamı muaccel hale gelir ve  tüm hizmet bedelini talep hakkına sahip olur. Alıcının temerrüde düştüğü hallerde, satıcının icra ve sair yasal yollara başvurmanın yanı sıra alıcıya verilen eğitim hizmetini durdurma hakkı bulunmaktadır. Satıcı tüm bu hususları bildiğini, edimini gereği gibi ifa etmemesi sonucunda karşılaşacağı sonuçları anladığını ve başta temerrüt faizi olmak üzere, satıcının uğrayacağı zararlardan sorumlu olduğunu kabul ve beyan eder.

 

MADDE 4 - CAYMA HAKKI

 

27.11.2014 tarih ve 29188 sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğinin Cayma Hakkının İstisnalarının düzenlendiği 15. maddesinin ğ fıkrası uyarınca; ‘Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler’ cayma hakkının istisnası niteliğindedir. Satıcı tarafından alıcıya sunulan hizmet belirtilen istisna kapsamında yer aldığından alıcının iş bu sözleşme yönünden cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

MADDE 5 - ÖDEME İADE PROSEDÜRÜ

 

Sözleşme konusu hizmetin mücbir sebeplerle satıcı tarafından ifa edilememesi veya Tüketici Hakem heyeti kararları ile alıcıya bedel iadesine karar verilmesi durumlarında, iade prosedürü aşağıdaki gibidir:

 

  • Kredi kartı ile ödeme yapılmışsa,

 

Alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, alıcı ürünü kaç taksit ile aldıysa Banka alıcıya geri ödemesini taksitle yapmaktadır. Satıcı bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, banka poslarından yapılan taksitli harcamaların alıcının kredi kartına iadesi durumunda, konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına banka tarafından aktarılır. Alıcının satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 (bir) iade yansıyacak ve alıcı iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır. Kredi kartı ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda satıcı, banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği alıcıya nakit para ile ödeme yapamaz. Satıcı, bir iade işlemi söz konusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup, satıcı ilgili tutarı bankaya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda anlatmış olduğumuz prosedür gereğince alıcıya nakit olarak ödeme yapılamamaktadır. Kredi kartına iade, satıcının bankaya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.

 

  • Havale veya EFT ile ödeme yapılmışsa,

 

İade, alıcıdan banka hesap bilgileri istenerek, alıcının belirttiği hesaba (kullanıcı üyenin adına olması şarttır) havale veya EFT şeklinde yapılacaktır. Satıcı alıcıya hizmet bedelinin tamamını banka aracılığıyla tek seferde geri öder. Satıcı tarafından hiçbir surette alıcıya elden nakit olarak para iadesi yapılmaz.

 

MADDE 6 - GENEL HÜKÜMLER

Alıcının, satıcının satışa sunduğu ürünü/hizmeti satın alması için, satıcının ürün/hizmet sunduğu siteye (www.windbaba.com.tr) üye olması gerekmektedir. 

 

Alıcı faturada belirtilen sözleşme konusu ürünün/hizmetin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile faydalanmaya ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

 

Satıcı sözleşme konusu ürünleri/hizmetleri, web sayfasında sunduğu ön bilgiler doğrultusunda açıklanan sürede/tarihte eksiksiz olarak alıcıya sunmakla sorumludur. Ancak, alıcının kendisine ait internet bağlantısı, teknik alt yapı, bilgisayar, tablet, cep telefonu vs. gibi araçlardan kaynaklanan sorunlardan dolayı satın aldığı ürüne/hizmete ulaşamamasından satıcı sorumlu tutulamaz.

 

Satıcı tarafından satışa sunulan eğitim hizmeti elektronik ortamda gerçekleştirilmekte olup, sözleşme konusu hizmet ödeme ile birlikte alıcının kullanımına açılmaktadır. Bu nedenle satışa sunulan hizmetin herhangi bir kargo ile gönderilmesi söz konusu değildir.

 

Sözleşme konusu ürünün alıcıya sunulabilmesi için, satıcının web sayfasında sunduğu satış işlemleri seçeneklerini katılımcının adım adım ve eksiksiz olarak gerçekleştirmesi ve satış sözleşmesiyle ilgili maddeleri okuyup ilgili onay alanlarını işaretlemesi gereklidir.

 

Alıcının sözleşme konusu ürünü satın alması ya da kullanması sırasında alıcının kredi kartı/havale işlemlerinde herhangi bir nedenden dolayı ürünün bedelini ödeyememesi durumunda satıcı, alıcının satışa söz konusu üründen faydalanmasına ya da satışına son verir.

 

Alıcının, satıcının web sayfasında (www.windbaba.com.tr) satış işlemlerini adım adım gerçekleştirmesi ve onaylamasından sonra sözleşme yürürlüğe girmiş olur.

 

Ürün/hizmet, kredi kartı veya havale yöntemleri ile satın alınabilir. Bankanız, kampanyalar düzenleyerek sizin seçtiğiniz taksit adedinin daha üstünde bir taksit adedi uygulayabilir, taksit öteleme gibi hizmetler sunabilir. Bu tür kampanyalar bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartınızın hesap kesim tarihinden itibaren sipariş toplamı taksit adedine bölünerek kredi kartı özetinize bankanız tarafından yansıtılacaktır. Bankanız, taksit tutarlarını küsurat farklarını dikkate alarak aylara eşit olarak dağıtmayabilir. Detaylı ödeme planınızın oluşturulması bankanız inisiyatifindedir. Diğer yandan vadeli satışların sadece bankalara ait kredi kartlarıyla yapılması nedeniyle, alıcı, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin banka ve katılımcı arasındaki kredi kartı sözleşmesi kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

Ürün/hizmet alımının sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi durumunda satıcı, ilgili ürüne/hizmete ait faturayı alıcının sözleşmede belirtilen elektronik posta adresine gönderecektir.

 

Alıcı, web sitesinde (www.windbaba.com.tr) yer alan sözleşme konusu ürünün/hizmetin temel niteliklerini, satış fiyatı ve ödeme şekli ile ifaya ilişkin olarak satıcı tarafından yüklenen ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. Alıcılar, tüketici sıfatıyla talep ve şikayetlerini satıcı iletişim bilgilerini kullanarak ulaştırabilirler.

 

Alıcının satın aldığı ürün/hizmet içeriğinde yer alan, sunumlar, görseller, metinler ve konuşmaların bütün telif hakları satıcıya aittir. Alıcı videoları, sunumları, görselleri, metinleri ve konuşmaları satıcıdan izin almadan sözleşme koşulları dışında kullanamaz. Ürünün/hizmetin toplu halde izinsiz gösterimleri veya kullanımı olduğu takdirde gösterimi yapan alıcı ve buna bağlı olarak ilgili organizasyon, şirket veya kurum; faaliyete katılan her bir kişi için gerekli olan kullanım bedelini satıcıya ödemekle yükümlüdür. Söz konusu şifre bilgilerini veren ya da paylaşan alıcı, doğacak olan hukuki ve cezai müeyyidelerden sorumludur. Sözleşmeye konu olan ürünün/hizmetin içinden alınmış videoları, görsel malzemeleri, sunumları, sesleri, sınavları ve ilgili olabilecek her türlü medyayı aynı veya alıntılanmış şekilde herhangi bir medya şeklinde çoğaltmak, kopyalamak, yayınlamak ya da dağıtmak kesinlikle yasaktır. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. İzinsiz dağıtım yapan ya da hesap paylaşımı yapan alıcıların hesapları iptal edilip haklarında yasal işlem başlatılacaktır.

 

Alıcı, işbu sözleşmeyi ve ön bilgilendirme formunu elektronik ortamda teyit etmekle, mesafeli sözleşmelerin akdinden önce satıcı tarafından tüketiciye verilmesi gereken adres, siparişi verilen ürünlere/hizmetlere ait temel özellikler, ürünleri/hizmetlerin vergiler dahil fiyatı, ödeme ve ifa bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyit etmiş olur.

 

Alıcı, satın aldığı ürünün/hizmetin satış bedelini belirlediği ödeme şekli ile gerçekleştirmekle yükümlüdür. Alıcı, kredi kartı ya da ödeme işlemleriyle ilgili işlem yaptığı banka ile ilgili olabilecek sorunlardan tamamen sorumludur.

 

Satıcı, sözleşme konusu ürünü/hizmeti Tüketici Mevzuatı’na uygun olarak, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun olarak alıcıya sunmakla yükümlüdür.

 

Satıcı, mücbir sebepler ya da olağanüstü durumlarda sözleşme konusu ürünü/hizmeti alıcıya sunamaz ise durumu mümkün olan en kısa sürede alıcıya bildirmekle yükümlüdür.

 

Sözleşme konusu üründen/hizmetten alıcı dışında biri yararlanamaz, yararlandığı tespit edilirse üyeliği iptal edilir.

 

Her bir siparişte banka kayıtları ve bilgisayar IP numarası kayıt altına alınarak herhangi bir sahtekarlık durumunda savcılığa bildirilerek sorumlu IP sahibi hakkında sahtekarlık suçu ile hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

 

Siparişe konu olan ürünü/hizmeti çok sayıda farklı IP adresinde izleyen alıcı satıcı tarafından uyarılır ya da siparişi iptal edilebilir.

 

 

 

MADDE 7 - GİZLİLİK VE REKABET YASAĞI

 

Taraflar, gerek sözleşme süresince ve gerekse sözleşmenin sona ermesi veya feshi halinde bile, birbirleriyle çalışmaları süresince diğer taraf ile ilgili olarak doğrudan ve/veya dolaylı olarak edindikleri bu sözleşmeye konu faaliyetlerden doğan ticari sır veya özel nitelikteki bilgileri, ticari sonuçları, istatistikî bilgileri, uzaktan eğitim bilgi ve bilgisayar/internet şifrelerini, doküman, eğitim dokümanı vs belgeleri, uzmanlık bilgilerini, üçüncü şahıslara açıklamamayı ve gizliliği tam olarak korumayı kabul beyan ve taahhüt ederler. Resmi kurum ve kuruluşlar tarafından gelen yasal olarak tedariki zorunlu bilgi istekleri bu maddenin dışında değerlendirilecektir. Resmi kurum ve kuruluşların bu yöndeki bilgi talepleri katılımcı tarafından kuruma bildirilecektir.

 

MADDE 8 – UYUŞMAZLIKLAR VE YETKİLİ MAHKEME

 

Bu sözleşmeden ve/veya uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde satıcı kayıtları (Bilgisayar ses ve görüntü kayıtları gibi manyetik ortamdaki kayıtlar dahil…) kesin delil oluşturur.

 

Sözleşmede yer almayan hususlarla karşılaşıldığında ilgili kanun/kurum mevzuatı geçerli olacaktır.

 

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile İZMİR Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

 

Ben tüketici/alıcı olarak, iş bu 5(beş) sayfadan ibaret ön bilgilendirme belgesinde yazan tüm hususları okudum, anladım, kabul ettim ve tüm bu hususları onayladım, teyit ettim.